bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Sosnowskiego

Białystok, Centrum, Sosnowskiego
mieszkanie na sprzedaż

4KN-MS-717

Nowoczesne 4 pokoje w sercu Białegostoku – Butikowa Kamienica Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – przy ul. Oskara Sosnowskiego 9 w Białymstoku. Jest to idealna propozycja ...

Powierzchnia
59,59 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
16 500,00 zł
cena 983 235 
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Sosnowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Sosnowskiego

Białystok, Centrum, Sosnowskiego
mieszkanie na wynajem

4KN-MW-716

Oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w budynku przy ul. Oskara Sosnowskiego 9 (Butikowa Kamienica). Na powierzchni 50,00m2 rozmieszczone są: salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, korytarz, łazienka z wc. Kuchnia wyposażona jest ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
55,00 zł
cena 2 750 
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Sosnowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Przydworcowe, Oskara Sosnowskiego

Białystok, Przydworcowe, Oskara Sosnowskiego
mieszkanie na sprzedaż

4KN-MS-715

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,41 m2 przy ul. Oskara Sosnowskiego 9. Mieszkanie położone jest na ostatnim 7 piętrze,  z pięknym widokiem na panoramę miasta. Budynek został oddany do użytku w 2023r. Mieszkanie nie było zamieszkałe ...

Powierzchnia
48,41 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 871 380 
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Młynowa

Białystok, Centrum, Młynowa
mieszkanie na wynajem

4KN-MW-714

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnej kamienicy z 2015r przy ul. Młynowej 38. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 67,76m2 Po przekroczeniu drzwi wejściowych wchodzimy przedpokoju z którego prowadzą wejścia do ...

Powierzchnia
67,76 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,27 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Młynowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Białystok, Białostoczek, Andersa

Białystok, Białostoczek, Andersa
działka na sprzedaż

4KN-GS-713

Oferujemy do sprzedaży działkę usługową zabudowaną dwoma budynkami o powierzchni 1.480m2. Działka objęta jest MPZP https://dokumenty.um.bialystok.pl/urbapp/199III2624e1atxt1.pdf Uchwała nr III/26/24 Rady Miasta Białystok z dnia 23 maja 2024 r., oznaczenie terenu ...

Powierzchnia
1 480,00 m2
Cena za m2
1 486,49 zł
cena 2 200 000 
działka na sprzedaż - Białystok, Białostoczek, Andersa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Zawady, Tysiąclecia PP

Białystok, Zawady, Tysiąclecia PP
mieszkanie na sprzedaż

4KN-MS-712

Przestronne 92 m² w kameralnej zabudowie – ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 75/12 w Białymstoku Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie, które łączy w sobie przestrzeń domu z wygodą miejskiego życia. Zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, ...

Powierzchnia
92,76 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 007,33 zł
cena 650 000 
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Zawady, Tysiąclecia PP
Kryteria wyszukiwania

rozumiem