Witamy na naszej stronie,

4 kąty Nieruchomości oferuje kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zakup i sprzedaż nieruchomości  na własny rachunek.

Oferujemy Państwu pomoc w kupnie, sprzedaży, wynajmie oraz najmie wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Białegostoku i okolic.

Głównym założeniem naszego biura jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element naszej pracy, uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań.

ZASADY WSPÓŁPRACY Z 4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI

Podstawą skutecznej i satysfakcjonującej współpracy są jej jasno sformułowane i przejrzyste warunki. To zasada, której zachowanie służyć ma wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa wszystkich zainteresowanych stron.

W nawiązaniu do niej 4 kąty Nieruchomości zawsze podpisuje umowy pośrednictwa, zgodnie z wymogami Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Za wystawienie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, jak również wyszukanie nieruchomości do kupna lub najmu, w naszym biurze nie pobieramy opłat. Należność za usługi pośrednictwa wymagana jest dopiero po wyszukaniu przez biuro nabywcy i przeprowadzeniu transakcji.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG 4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI

Oszczędzają Państwo czas i nie muszą już go tracić na poszukiwanie klientów, wysyłanie ogłoszeń, odbieranie wielu telefonów. Nasi doradcy zrobią to za Was.

Pomagamy w znalezieniu ofert sprzedaży, kupna, wynajmu lub najmu, które odpowiadają Państwa potrzebom.

Zapewniamy bezpieczeństwo obu stronom transakcji. Z wszystkimi naszymi Klientami podpisujemy umowy o współpracy. Dzięki temu sprzedający ma pewność, że kupujący nie jest przypadkową osobą, a kupujący ma pewność, że osoba sprzedająca nieruchomość jest właścicielem lub pełnomocnikiem właściciela, a informacje w ofercie są rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.

Doradcy zawsze służą pomocą i są do Państwa dyspozycji, aż do chwili zakończenia transakcji.

Zapraszamy do współpracy.