FINANSOWANIE/ KREDYTY

Doradzimy dla Państwa najlepszych doradców finansowych, którzy w sposób skuteczny i szybki przeprowadzą Państwa przez cały proces kredytowania nieruchomości.

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

Nasz broker ubezpieczeniowy wybierze dla Państwa najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia.

USŁUGA POŚREDNICTWA DLA KLIENTÓW KTÓRZY SAMI ZNALEŹLI NIERUCHOMOŚĆ/ KUPUJĄCYCH/ NAJEMCÓW

Wyceniana jest ona  indywidualnie. 

PRZYGOTOWANIE DO NAJMU LUB SPRZEDAŻY

Pomagamy przygotować nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży poprzez uporządkowanie jej po poprzednich najemcach lub właścicielach i przeprowadzenie drobnych remontów oraz napraw.

POMOC W PRZEPROWADZCE

ADMINISTRACJA NAJMEM

Pakiet świadczonych przez 4 kąty Nieruchomości usług przewidzianych dla Klientów chcących scedować opiekę i nadzór nad nieruchomością i jej najemcami, np. z powodu braku czasu czy zamieszkania w innym mieście, obejmuje: pomoc w bieżącym monitorowaniu najemców, sprawdzanie stanu bieżących płatności oraz kontrolę stanu nieruchomości. Odpowiednia, stała, regularna dbałość o dom czy lokal nie tylko zapewnia spokój właścicielowi, ale także podnosi wartość w oczach zainteresowanych jego najmem.

ARANŻACJA WNĘTRZ

Tym, którzy zakupili dom lub mieszkanie i chcą urządzić je w sposób oryginalny, stylowy, proponujemy wsparcie doświadczonych projektantów, architektów oraz wykonawców, z jakimi współpracujemy. Pomagamy zaaranżować lokale w stylu retro bądź nowoczesnym, tanio albo ekskluzywnie. Wszystko zgodnie z życzeniem i marzeniami naszych Klientów.

HOME STAGING

Oferujemy również Państwu usługę Home Stagingu, której cena uzależniona jest od powierzchni nieruchomości oraz ilości prac koniecznych do wykonania. Możecie Państwo wybrać tylko konsultację lub zdecydować się na kompleksową usługę. Usługa nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy pośrednictwa.

A na czym to polega……..

Home Staging to marketing nieruchomości, sztuka dekorowania wnętrz i... psychologia. To profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu.Ta usługa jest dla sprzedających i wynajmujących mieszkania i domy. Dla właścicieli nieruchomości borykających się od dłuższego czasu z brakiem zainteresowania jego nieruchomością ze strony klientów. Dla osób chcących podkreślić wyjątkowość swojej oferty uatrakcyjniając przestrzeń.